Banese me qira

Jepet me qera nga: Ahmet 28 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen dydhomshe me qira ne Dardani Kurriz.Banesa eshte ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar,ka nxemje qendrore.Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim