Banese me qira

Jepet me qera nga: Sofije 31 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne laxhen Dardania te shkolla banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome dite dhome fjetje kuzhin ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim