Banese me qira

Jepet me qera nga: valentina 08 Sht 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira te Mati 1 , afer shkolles Pavaresia. Banesa ka sallon me kuzhine, nje dhome fjetjeje dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim