Banese me qira

Jepet me qera nga: Faruk Zhubi 05 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati I, hyrja II, Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati I. Eshte ndertim i ri. Kati i dyte. Ndertesa ka edhe ashensor.
Ka sallon me kuzhine dhe nje dhome fjetje. E mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Mobilet ne sallon te pershtatshme edhe per fjetje. Ballkon te gjere dhe vendparking perpara baneses.
Banesa gjendet ne kompleksin e banesave te Lin projektit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim