Banese me qira

Jepet me qera nga: Adnan 04 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Dervish Rozhaja (afer Universitetit Iliria)
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne Bregun e Diellit, afer Universitetit Iliria. Banesa gjindet ne katin e pare. Ka sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe shpajz. Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Per me shume informata na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim