Banese me qira

Jepet me qera nga: ARMEND 12 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bill Kllinton
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira 36m2,banesa gjindet ne bulevardin Bill Klinton
Banesa esshte e mobiluar dhe me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim