Banese me qira

Jepet me qera nga: Mentor Bajra 17 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane, afer kolegjit Pjeter Budi
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në Ulpianë afër kolegjit Pjeter Budi. Banesa ka dy dhoma, kuzhinën e ndarë ,banjo, ballkon. E mobiluar dhe e renovuar. E përshtatshme për cifte, familjarë, dy ose tri vajza të punësuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim