Banese me qira

Jepet me qera nga: Artan 21 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberia ish Dragodani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa njedhomshe prej 60m2 (dhoma e gjumit , qendrimi ditor me kuzhinen, banjo dhe koridori) . Banesa eshte aneks e shtepise individuale dhe eshte me hyrje te veqant. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne afersi te ambasadave Hungarise, Maqedonise dhe Angleze.
banesa ka :
- uje 24 ore
- nxemja qendrore (me pelet ) mundsia tjeter eshte nxemja me rryme
Ne qmim perfshihen hargjimet e uji dhe mbeturinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim