Banese me qira

Jepet me qera nga: Mentor Bajra 30 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese ne qira ne lagjen Ulpiana mbrapa kolegjit Pjeter Budi, Banesa ka dhome dite, dhome gjumi, kuzhine te ndare, banjo, ballkon. Eshte e mobiluar komplet, me nxemje qendrore te qytetit dhe klime. Gjendet ne vend shume te mire e rrethuar me ambient te gjebruar, ka parking, fusha sportive afer etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim