Banese me qira

Jepet me qera nga: almir 31 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira , banesa eshte 2 dhomshe dhe eshte ne lagjen Dardania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim