Banese me qira

Jepet me qera nga: Nazi 23 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane perball konvikteve
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, banesa ka dhome gjumi, kuzhine, banjo, ballkon dhe eshte komplet e mobiluar, rishtas e rinovuar, ne gjendje te shkelqyeshme.
Info: 044 620 734 (Viber: 044 690 841 )
Cmimi: 200 Euro
Adresa: Ulpiane, perball konvikteve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim