Banese me qira

Jepet me qera nga: Xhaviti 01 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. Ahmet Krasniqi Arberi, banesat e Tregtise
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne lagjen Arberia, banesat e Tregtise (perballe Meridianit), kati i trete (me 56 m2) . Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim