Banese me qira

Jepet me qera nga: Besian 23 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 1sallon dhe kuzhin 1 dhome e fjetjes 1 banjo
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
1 sallin me kuzhin 1 dhome e fjetjes 1banjo 1 terase.(terasa ka dalje nga dhoma e fjetjes dhe nga salloni). Banesa eshte e re dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim