Banese me qira

Jepet me qera nga: Vesel 07 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira garsonieren ne ulpiane Kati 2 , perballe konviktit nr 2, E renovuar dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim