Banese me qira

Jepet me qera nga: Nezir 10 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Eqrem Cabej, prane fk te Filologjise, afer NLB
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Gjendet prane fakultetit te Filologjise, te banesat e Lesnes, ne Prishtine. Ndertese e re e pa mobiluar, e pershtatshme per banim dhe zyre pune. Kati 1, dalje ne rrugen kryesore. Nxemje qendrore nga Termokos. Cmimi me marreveshje.
Nr kontakti 044158808 044765874// + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim