Banese me qirra e re e mobiluar te OSCE

Jepet me qera nga: HL 01 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit afer OSBE
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qirra Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja, e sapo renovuar.

Gjendet te afer caffe "Davidofi" dhe "Daxa Electronics".

2 dhoma gjumi + Salloni + Kuzhina + 2 WC + Ballkonin. Uje 24 ore. Cmimi 380€/muaj.

Ndertesa ka ashensor/lift 24ore funksional.

Extra ka edhe makinen per larjen e eneve dhe Air Condition.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim