Banese me qqira

Jepet me qera nga: Orhan 24 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne qender te qytetit mbrapa hotel Siriusit e mobiluar dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim