Banese moderne me qera

Jepet me qera nga: Genc 03 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte pothuajse e re. Ka 2 tv ne dhome gjumi dhe dhome te dites. Invertor 24 h rryme. Ka hidrofor - uje 500l depozit pra 24h. Nxemje qendrore. Wifi dhe satelit me sky perpos kanaleve vendase. Ne katin e 4 me lift 24 h (me kartele). Klimatizim.
Gjendet afer parkut te qytetit rruges nga slovenia sport permbi albi market.
Preferohet per familjare apo staf nderkombetar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim