Banese moderne

Jepet me qera nga: djella 11 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne lagjen Emshir banesa eshte komplet e mobilume,dhe e pershtatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim