Banese ne Bregun e Diellit

Jepet me qera nga: Limon 14 Gsh 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ka 100m2 , 1sallon me kuzhine , 2 dhoma te fjetjes , 1 Wc , 1 banjo , 2 ballkona . Eshte krejtesisht ne gjendje te rregullte dhe eshte e mobiluar . Gjendet ne lagjen Bregu i Diellit ( te ambullanta) ne katin e dyte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim