Banese ne Prishtine

Jepet me qera nga: arber Sot 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese komode, Tek Princesha, ne Bregun e Diellit , te stacioni i autoboseve, banesa eshte e mire mobiluar, posedon sallon me kuzhin , 2 dhoma gjumi,2 banjo,ballo, shpajz dhe korridor,Qmimi shume i volitshem

Kontakt-Viber_Arberi

045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim