Banese ne Prishtine

Jepet me qera nga: Artan 21 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar,
Lokacioni te Bnesat e Bradha
Uje nonstop me rezervuar te baneses
Kati i pare
Dy dhoma gjumi nje sallon, dy ballkone, nje banjo nje tualet
Contacti 044 180729


pj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim