Banese ne Prishtine SHITET ose me QERA

Jepet me qera nga: Fidan 23 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi 1QENDER
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qera Banesa ne "ARBERI 1QENDRA"
Banesa Esht Kat-| Dhe ka ket Renditje
Tre Dhomshe, Sallon'kuzhin'Ballkon - 80m2 + Dy dhoma Gjumi,+Terasa
E Mobiluar Me Nxemje QENDRORE, Me Pamje nga Qyteti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim