Banese ne Prishtine

Jepet me qera nga: Korab 17 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne qender te Prishtines, tek semaforet kryesore, perball mobil shop Fita, kati i dyte.
Banesa eshte e renovuar teresisht, eshte shume e pershtatshme per banim si dhe per zyre apo dhe per biznese te ndrryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim