Banese ne Qender te Grandi

Jepet me qera nga: Genc 05 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: QENDER, Sheshi Mis Edit Durham
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qera. Banesa gjendet ne qender dhe eshte e mobiluar, ka 3 dhoma nje kuzhine, ballkon si dhe dy banjo. Ka nxemje qendrore, mirepo edhe kondicioner. Eshte e pajisur me kuzhine dhe te gjitha pajisjet per te banuar. Eshte ne katin e 12 si dhe punon ashensori.

Ka internet dhe TV kabllovik te cilat perfshin ne qmimin e qerase.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim