Banese ne Ulpiane perdhese per biznes

Jepet me qera nga: Beki 08 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Ulpiane afer Simfonise. Banesa gjendet ne perdhes ka 70m2. Dy dhoma gjumin kuzhine banjo shpajz dhe dy ballkona. Banesa eshte e mobiluar. Eshte e pershtatshme per ordinance zyre sallon bukurie etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim