Banese ne Veternik

Jepet me qera nga: xhemail 27 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Veternik afer Grand Stores,banesa ka nje dhom gjumi ,sallon,kuzhin,banjo,ballkon.Uj dhe rrym 24 ore,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim