Banese ne objektin Pandora Tower

Jepet me qera nga: Donjeta 18 Sht 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne objektin Pandora Tower, eshte e mobiluar ne tersi, ne menyr eksluzive, me pamje nga qyteti dhe kompletuar me shtroje mloje, gjera te kuzhines dhe ka kete renditje:

– Sallonin, me pamje nga qyteti i ndar ne dy nivele,
– Kuzhinen me Trapizari e veqant,
– 2 dhom gjumit,
– Banjo me Xhakuzi,
– Shpajezin, dhe
– Ballkonin e madhe, me gjelberim

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim