Banese pa qira-gratii, vetem per kujdes

Jepet me qera nga: Sadush Alihajdaraj 07 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 2 dhomeshe per banim gratis-pa qira , vetem per perkujdes . Banesa gjendet ne lagjen Ulipana dhe ka dy dhoma gjumi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim