Banese per qira ne Lakrishte

Jepet me qera nga: Shyhrete 21 Jan 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Rinovuar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar komplete, me nxemje qendrore, ne katin e
> trete, dhe ka kete renditje:
>
> Nje dhome te dites
> kuzhinen
> dy dhoma gjumi
> dy banjo
> nje shpajze
> terase
>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim