Banese pesedhomeshe me qera ne Ulpiane # 3861

Jepet me qera nga: Capital ring 29 Sht 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka :
Sallon
Kuzhine
4 dhoma gjumi
2 banjo
Shpajz
2 ballkona
Tv kabllovik
Internet
Nxemje qendrore
E mobiluar
Banesa gjendet ne katin e 3 dhe mund te perdoret edhe per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim