Banese pesedhomshe me qera ne Dardani # 3713

Jepet me qera nga: Capital ring 12 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te Kroi i Bardhe.
Banesa ka :
3 sallona,
2 dhoma gjumi,
Kuzhine,
Banjo,
Ballkon,
Internet,
Tv kabllovik,
Nxemje qendrore.
Banesa leshohet per banim dhe zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim