Banese prej 50m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: B.Krasniqi 30 Gsh 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ,banesa ka dy dhoma fjetje dhe sallon per mundesi gjumi gjithashtu kuzhina dhe banjo ,banesa gjendet mbi kurriz (mbi ZARA BERSHKA) kati i pare .Kerkoj studenta me qera prej 3 deri ne 6 studenta munden me jetu ...Qmimi 50 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim