Banese prej 85m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: y. m. 11 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes me qira e mobiluar dy dhoma, sallon kuzhin dhe banjo. Kati peste, lagjja Mati1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim