Banese prej 90m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: Qerqdhensi 25 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi- ( Dragodan)
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banimi ka sallon te madh , kuzhine te vequar dhe trepezari, dhome gjumi , banjo , wc , koridor, ballkon me pamje nga qyteti , uje, rryme , tv , internnet wi-fi 24h., nxemje qendrore, lagje e sigurt dhe e qete , e mobiluar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim