Banese

Jepet me qera nga: vjollca 17 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: arberia
Sipërfaqe: 52,5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ndertim i Tregtis gjendet afer Komunes se re te Prishtnes , e pa banuar ndonjehere ,ka 1 dhom dite me kuzhine dhe dhom fjetje , banjo nje terase te madhe,kati i dyte,ashensor te dera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim