Banese

Jepet me qera nga: Engjëll 21 Tet 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 149 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek ndertesa e re e Komunes se Prishtines, banesa posedon 3 dhoma, gjithashtu edhe sallon me kuzhine, banesa ka dy banjo, dy ballkona, klime dhe posedon ashensor, eshte e mobiluar mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim