Banese

Jepet me qera nga: Fisi 18 Jan 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer komunes se vjeter (afer Restoran Liburnia)
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa afer komunes se vjeter apo afer Restoran Liburnia ne Prishtine, banesa eshte e re me mobile te reja.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome e ndejes me kuzhine
2 ballkona
1 banjo dhe
1 shpajz
Banesa eshte e sapomobiluar me te gjitha mobilet e reja dhe gjindet ne katin e IV.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim