Banesen me qira

Jepet me qera nga: flora 26 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit, banesat e hinta
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Kodren e Diellit, banesat e hinta, ne katin e pare, ka sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi. Eshte e mobiluar me mobilje te reja, qmimi 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim