Banim per Student

Jepet me qera nga: Banim Per Student 17 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Afer Fakultetit Studimeve Islame
Komuna: Prishtinë
• Ushqim cilësor ( Mëngjesin, Dreken, Darken)
• Mjedis te rehatshëm për fjetje • Ujë 24 or
• Për shfletim të internetit Wi-Fin
• Sallën e Studimit
• Aktivitete sociale dhe sportive të cilat organizohen gjatë vitit...
• Mesxhidin per Namaz.
*Nxemjen qendrore...etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim