Bannes 200e te gjitha shpenzimet te restu.rugova

Jepet me qera nga: gjemajl sadik 29 Gsh 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: aktash 3
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
vetem per familjar me femij apo per femra..banesa eshte 2dhomshe me kuzhin e balkon te gjitha shpenzimet me ket cmimi me uij ,higjen si dhe nxemje 200e ...vib0037745254073...nuk bashkounoim me agjensione,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim