Basea me qera

Jepet me qera nga: Adem 26 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Japa banesat me qera kati 2 dhe 3 banesat jon te mobilime te gatshme për banim info 044239125 dhe viber i njejti nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim