Bashkebanuese

Jepet me qera nga: shukrije 26 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir Prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ose kerkoj bashkebanuese 200euro dhe shpenzimet banesa ndodhet ne Lagjen Emshir kulla I kati i I hy I nr 4
ka sallon dhe kuzhin si dhe dy dhoma gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim