Borea Caffe Bar.

Jepet me qera nga: nusret jashari 15 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne kalabri full e mobiluare kati I 2 posedon edhe parking dhe uje 24.posedon edhe garazhe.gjindet afer UBT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim