Dhoma me qera per student

Jepet me qera nga: Avdyl 27 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Dhoma eshte e mobiluar ka hyrje te ndare si dhe WIFI gratis dhe uje 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim