Dhoma me qera

Jepet me qera nga: fatmir 29 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ali Hadri
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj 2 dhomaa me qera qe kane banjo te veqante, korridor, uje, rryme dhe wifi 24h.
Gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer qerdhes "Yllkat")
Info: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim