Dhoma me qira per Studenta (M) 60 Euro

Jepet me qera nga: Rr 04 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Adrian Krasniqi
Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per studenta, 60 euro muaji per person, dhe perfshine te gjitha shpenzmet: uje, nxemje qendrore, rryme, etj.

Te LIFE FITNESSi, te Parku i qytetit, ne Prishtine, 044264430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim