Dhoma perr Student tek FSI-a

Jepet me qera nga: Konvikt per Student tek FSI-a 21 Sht 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Komuna: Prishtinë
Konvikti Studenteve u ofron:
• Ushqim cilësor ( Mëngjesin, Dreken, Darken )
• Mjedis te rehatshëm për fjetje
• Ujë 24 or
• Për shfletim të internetit Wi-Fin
• Sallën e Studimit
• Aktivitete sociale dhe sportive të cilat organizohen gjatë vitit...
• Mesxhidin per Namaz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim