Dhome me qera

Jepet me qera nga: Adonis 14 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: te rrethi perball hotel bacit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhome me qera per studente femra. Banesa gjindet te rrethi perball Hotel Bacit , banesa permban kuzhinen, ballkon dhe 2 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim