Dhome me qera

Jepet me qera nga: fatmir 29 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Ali Hadri
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera per nje qift bashkeshortor ose 2 studente.
Dhoma ka banjo te posaqme, uje, rryme dhe wifi 24h.
Gjendet ne Rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve)
Info: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim